Chatleşmek ve Evlenmek İçin Bayanlar

Kadın ve erkek ilişkileri içerisinde ilk adımın genelde erkeklerden gelmesi beklenir. Kadınlar ilk adımı atarsa erkekler karşısında değersiz ve hafif olacağını zanneder, erkeklerde bunun bilincindedir fakat kızlarla konuşmaktan genelde çekinirler. O nedenle ilişki bir türlü başlayamaz veya da geç başlar. O nedenle erkekler için yazılı mecralar veya da yüz yüze konuşmadan daha kolay gelen telefon ile görüşmeler her zaman daha çok tercih edilir.
Bu sıkıntıların çözümü için, canlı sohbet hatları özellikle de erkekler için bir kurtarıcı niteliğindedir. Bu hatlar sayesinde erkek ve bayan birbirlerini görmeden konuşur, bir samimiyet kurduktan sonra da yüz yüze görüşme zemini hazırlayarak istedikleri takdirde görüşebileceklerdir. Böylece de erkeği stres altına sokan ilk adım heyecanı da ortadan kalkmış, erkek daha çok rahatlamış olacaktır.
Sohbet hatlarındaki en büyük dezavantaj da, bu hatlarda çalışan bayanların erkekler tarafından, her zaman kötü yol kadını olarak görülmeleri ve evlenilecek kadın olarak görülmemeleridir. Oysaki mantıklı bir şekilde de düşünüldüğü zaman o hatlarda bulunan bayanlar kötü insanlar ise onlarda konuşan erkekler de kötü erkeklerdir. Siz ne kadar kötü erkek değilseniz o hatlardaki bayanlar da kötü bayanlar değildir. Sadece bu sebep bile sizlerin sohbet hatları ile ilişki kurmanızı ve bunda da gönlünüzün rahat olmasına yeter. Benim bildiğim çok arkadaş tabiri caizse brek brek arkadaş arıyorum dedikten sonra bu sohbet hatları sayesinde arkadaş bulmuşlardır.
Hiç çekinmenize gerek yok, evlenmek için bayan arıyorum diyeniniz varsa bu sohbet hatlarından mutlaka faydalansınlar. Kaderinizin nerede olduğu ve ne şartlarda karşınıza çıkacağı hiç belli olmaz. Bu hatları kullanmanızın sebebi illa ki evlenecek bayan arkadaş bulmak veya da cinsel arzularınızı tatmin edeceğiniz bayanlar bulmak, onlardan şehvetli sözler duymak olmamalıdır.
Canınız sıkıldığında ve dertlerinizi anlatacağınız birilerini bulmakta zorlandığınızda bile telefonun diğer ucunda sizi hiç tanımayan sizin de kendisini hiç tanımadığınız bir dostun olduğunu bilmek inanın size çok büyük güç, kuvvet verecektir. O nedenle chat yapmak için bayan istiyorum diyenlerin de mutlaka bu sohbet hatlarından faydalanmalarını tavsiye ediyorum. Sizler de göreceksiniz ki çok faydalı olacak ve ardağınız eşinizi, arkadaşınızı çok kısa zamanda bulacak yeni dostluklara, yeni aşklara yelken açacaksınız.
Gelişen teknoloji içerisinde artık sizler de bu imkânlardan faydalanmalı ve arkadaşlıklarınızı da teknoloji yolu ile kurabilmelisiniz. Yukarıdaki örnekte de anlattığım gibi brek brek arkadaş arıyorum diyen kişilerin bu hatlar sayesinde arkadaş buldukları su götürmez bir gerçekken sizler de bu gerçekliklerden uzak kalmamalısınız. Hiç korkmayın ve ” O hatlarda çalışan kadınlardan ne hayır gelir ki”, “Doğru bir insan olsa zaten o hatlarda çalışmaz” diyen insanların da kelimelerine hiç kulak asmayın. Kalbinizin sesini dinleyin ve kendiniz için eşsiz bir eş bulmak için hemen telefona sarılın. İstanbul kız whatsapp numaraları
Önceki Yazı << Sonraki Yazı >>